Oczyszczanie

Oczyszczanie wodorowe:

Cena: twarz - 200 PLN, twarz + szyja + dekolt - 250 PLN

Główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry jest nadmiar wolnych rodników. Jednym z zabiegów prowadzącym do zmniejszenia ilości wolnych rodników jest zabieg oczyszczania wodorowego, wykonany wodą z dużą zawartością cząsteczek wodoru. Głównym celem oczyszczania wodorowego jest dostarczenie skórze wody z cząsteczkami wodoru, który zlikwiduje wolne rodniki. Cząsteczki wodoru łącząc się z wolnym rodnikiem przekształcają się w wodę i tlen.

Wskazania:

  • przeciwdziałanie starzeniu się skóry
  • problemy skórne (zaskórniki, zwiększona produkcja sebum)
  • oczyszczenie i odświeżenie skóry
  • wiotkość skóry
  • regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu

Zabieg manualny oczyszczania skóry

Cena: 170,00 PLN

Zabieg przeznaczony dla skóry mocno zanieczyszczonej z dużą ilością zaskórników otwartych. Zabieg działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, złuszcza warstwę rogową, regeneruje skórę.

Zabieg oczyszczania skóry z Oxybrazją

Cena: 220,00 PLN

Zabieg manualnego oczyszczania skóry połączony z Oxybrazją, która złuszcza skórę przy użyciu tlenu i soli fizjologicznej. Zabieg idealny dla skóry trądzikowej i problematycznej. Działa dogłębnie oczyszczająco, antybakteryjnie, przeciwzapalnie. Efekty to: złuszczona warstwa rogowa, zwężone i odblokowane pory skóry.

Oxybrazja i infuzja tlenowa

Cena: 250,00 PLN

Oxybrazja, jest innowacyjnym zabiegiem z użyciem soli fizjologicznej i tlenu. Pojedynczy zabieg jest znakomitym oczyszczeniem skóry, usunięciem martwych komórek naskórka, przygotowaniem tkanki do penetracji aktywnych składników. Infuzja tlenowa polega na wprowadzeniu przy użyciu tlenu składników aktywnych zawartych w ampułkach, które dostosowane są indywidualnie do skóry klienta. Po zabiegu na skórę nakładam maskę z czynniakmi wzrostu i kompleksem biopeptydów. Zabieg idealny jest dla skór delikatnych i wrażliwych.

Script logo