Opinie

Opinie na temat mojego poprzedniego salonu - Perfect Body Institut

Z całego serca polecam Instytut Body Perfect. Panie są sympatyczne i świetnie potrafią doradzić na praktycznie każdy problem odnośnie figury czy twarzy. Wnętrza są tak przytulne jakby się chciała mieć w domu - tworząc "domowe" spa, dodatkowo muzyka nastraja - jedyne to zamknąć oczy i poddać się rękom oraz maszynom i pozwolić im działać, a potem tylko oglądać efekty. Masaż twarzy sama przyjemność, endermologia - moje nogi nie wyglądały lepiej po ciąży. :)))) Serdecznie polecam i pozdrawiam panie ;))))

Agnieszka Jabłońska

Pamiętam swoja pierwszą wizytę w salonie Perfect Body Institut dobrych kilka lat temu - cudowny masaż relaksujący całego ciała poprzedzony peelingiem. Masaż wykonany w przemiłej atmosferze,przy muzyczce i w blasku świec. Tak się zaczęła sympatia do salonu i Pani Kasi :) Nawet mikrodermabrazja i depilacja nie są tam straszne.

A. Zaborska

Uwielbiam salon PBI, bo to oaza spokoju i wykwintnego relaxu. Chodzę na zabiegi oczyszczania twarzy typu peeling kawitacyjny, stosowałam też kwasy, mikrodermabrazję, cosmelan a ostatnio "katuję się" mezoterapią igłową. Chętnie spróbuję czegoś nowego, żeby z uwielbieniem patrzeć na siebie w lustro.

A. Kozak

Perfect Body Institut jest miejscem, które uwielbiam, za fachową i miłą obsługę, za przyjemne i ciepłe wnętrze! Nie ma lepszego miejsca we Wrocławiu, żeby poprawić sobie urodę i samopoczucie.

Marta Marcoń

Do gabinetu trafilam przez przypadek w 2008 roku i stan ten trwa nieprzerwanie. Obecnie jestem stałą bywalczynia gabinetu, jak również rekomenduję salon swoim znajomym. Dyskretna atmosfera, pełen relaks, profesjonalne kosmetyki, indywidualnie dobierane zabiegi oraz zaufanie przede wszystkim to najistotniejsze wartosci gabinetu. Dzięki temu, że dokonałam najlepszego wyboru, z pełnym przekonaniem polecam Perfect Body, ponieważ mogę cieszyć się perfekcyjnym wyglądem, zgrabną sylwetka, idealną cerą oraz gładką i jedwabistą skórą.

Ewa Gubernat

Z salonu PBI korzystam już od 5 lat. Urzeka mnie w nim obsługa, opieka i komfort zabiegów realizowanych w salonie. Każdy pokój jest przygotowany w wyjątkowym stylu. Korzystałam z szeregu zabiegów - od tych drobnych typu henna, po całe serie np. endermologii czy trwałej depilacji bikini. Mikrodermabrazja u nich - bajeczna sprawa. Jest to salon, w którym nie próbują Ci coś wcisnąć, a każdą wizytę rozpoczynają od rozmowy, konsultacji i doboru właściwych zabiegów i kosmetyków dla Twojej skóry. Polecam również mężczyznom - mój mąż był zachwycony zabiegami pielęgnacji twarzy u Pani Kasi.

Małgorzata Chłopek

Script logo