Współpraca

Zapraszam Gabinety Kosmetyczne, Kosmetologiczne oraz Medycyny Estetycznej do współpracy

Sosnova26 jest gabinetem partnerskim marki Aycom Criss - jeśli jesteś gabinetem poszukującym nowych rozwiązań w zabiegach karboksyterapii, oxybrazji, oczyszczania wodorowego oraz infuzji tlenowej, zapraszam do gabinetu na bezpłatne przetestownie sprzętu do zabiegów.

AYCOM CRISS jest Polską firmą, stworzoną w 1991 r. - producentem aparatów kosmetologicznych - elektronicznych oraz nowatorskich kosmetyków dla klientów gabinetów oraz klinik Beauty.

Ich produkty to, między innymi: Criss Cool Laser, Criss Carbo Oxi, Criss Hydro Oxy, Zabiegi Tlenowe, Nowy Criss Multi - nowoczesne urządzenie, które jako jedyne na rynku posiada wbudowany moduł karboksyterapii i oxybrazji w jednym aparacie.

Aycom Criss to niezawodny sprzęt do gabinetów, który otrzymał wiele prestiżowych nagród.

Urządzenia dla gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej, zyskały uznanie branży BEAUTY i SPA dzięki doskonałej jakości, niezawodności oraz nowoczesnemu wyglądowi.

Więcej informacji pod nr tel.: 609 773 778

Jestem również szkoleniowcem marki Larens Proffesional

Z marką jestem związana od 16 lat i każdy produkt znam od strony praktycznej. Zapraszam na szkolenia online jak również w Twoim lub moim gabinecie.

Larens wraz z Larens Professional Line to specjalistyczna marka kosmeceutyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Oferuje nowoczesne preparaty, które pod kątem wykorzystanych składników, technologii wytwarzania czy spektrum działania jawią się jako rewolucyjne sprzężenie osiągnięć nauki i geniuszu natury. Ich receptury powstają w laboratoriach WellU pod okiem naukowców z Rady Naukowej WellU oraz Partnerów Naukowych.

Kosmeceutyki Larens Professional Line to skuteczny, a jednocześnie nieinwazyjny i bezpieczny sposób na młody i zdrowy wygląd. Rezultaty ich stosowania, które w pierwszej kolejności odczuwają użytkownicy, potwierdzane są również naukowo w drodze badań.

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: www.bioplacenta.wellu.eu

Zapraszam również do kontaktu telefonicznego: 609 773 778

Pozdrawiam,
Katarzyna Busza

Script logo