Złuszczanie

Oczyszczanie wodorowe:

Cena: twarz - 200 PLN, twarz + szyja + dekolt - 250 PLN

Główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry jest nadmiar wolnych rodników. Jednym z zabiegów prowadzącym do zmniejszenia ilości wolnych rodników jest zabieg oczyszczania wodorowego, wykonany wodą z dużą zawartością cząsteczek wodoru. Głównym celem oczyszczania wodorowego jest dostarczenie skórze wody z cząsteczkami wodoru, który zlikwiduje wolne rodniki. Cząsteczki wodoru łącząc się z wolnym rodnikiem przekształcają się w wodę i tlen.

Wskazania:

  • przeciwdziałanie starzeniu się skóry
  • problemy skórne (zaskórniki, zwiększona produkcja sebum)
  • oczyszczenie i odświeżenie skóry
  • wiotkość skóry
  • regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu

Peeling z retinolem

Cena: 200,00 PLN

Zabieg działa na pełne spektrum problemów skórnych. Usuwa przebarwienia, blizny potrądzikowe, wyrównuje koloryt skóry, wygładza, pojędrnia, uelastycznia, spłyca zmarszczki. Najlepiej jest przeprowadzić go w serii 4-6 zabiegów, raz w miesiącu. Dzięki pobudzaniu czynników wzrostu przez 4-6 miesięcy podczas stosowania peelingów, zauważyć można pogrubienie naskórka, dzięki czemu twarz wygląda znacznie młodziej. Gdy odbudowuje się tkanka starzejącej się skóry, kolagen i elastyna potrzebują 40 dni żeby się namnożyć.

Deep face peeling pro - Larens - peeling kwasami

Cena: 160,00 PLN

Powierzchniowy peeling chemiczny z kompleksem naturalnych peptydów, doskonale poprawiający kondycję skóry i likwidujący jej niedoskonałości. Stanowi połączenie dwóch kwasów:kwasu migdałowego i pirogronowego. Efektem działania jest wyrównanie kolorytu, redukcja drobnych zmarszczek, zmniejszenie objawów trądziku, redukcja łojotoku, zwężenie rozszerzonych porów skóry oraz poprawa ogólna kondycji skóry.

PCA skin - sensi peel - peeling kwasami

Cena: 200,00 PLN

Delikatna formuła peelingu zaprojektowana w celu terapii skór szczególnie wrażliwych. Zabieg Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem promieni UVA / UVB oraz skóry z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, zapobiega migracji bakterii, ale również stanowi doskonałą terapię skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym.

Ferulac Classic - peeling kwasami

Cena: 100,00 PLN (w zabiegach pielęgnacyjnych - 50,00 PLN)

Fotostarzenie, melasma i przebarwienia posłoneczne. Pierwszy opatentowany system peelingów nanosomowych, w którym podstawową substancją czynną jest kwas ferulowy. Wskazany przy wszystkich przejawach fotostarzenia. Kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi - chroni skórę przed agresją wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie, jak również wzmacnia działanie witaminy C i E. Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVAB, minimalizując uszkodzenia, które powoduje słońce i osłaniając DNA komórkowe. Kontroluje aktywność tyrozynazy, rozjaśniając przebarwienia i zapobiegając ich powstawaniu. Działa stymulująco na apoptozę komórek rakowych. Floretyna zwiększa przenikanie substancji aktywnych, przylegając do powierzchni lipidów i zmieniając potencjał dwubiegunowy dwuwarstw lipidowych. Hamuje aktywność elastazy, enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastyny. Ponadto, posiada właściwości antyoksydacyjne.

Oxybrazja i infuzja tlenowa

Cena: 250,00 PLN

Oxybrazja jest innowacyjnym zabiegiem z użyciem soli fizjologicznej i tlenu. Pojedynczy zabieg jest znakomitym oczyszczeniem skóry, usunięciem martwych komórek naskórka, przygotowaniem tkanki do penetracji aktywnych składników. Infuzja tlenowa polega na wprowadzeniu przy użyciu tlenu składników aktywnych zawartych w ampułkach, które dostosowane są indywidualnie do skóry klienta. Po zabiegu na skórę nakładam maskę z czynnikami wzrostu i kompleksem biopeptydów. Zabieg idealny jest dla skór delikatnych i wrażliwych.

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg powodujący kontrolowane ścieranie warstw naskórka. Przeznaczony dla skór problematycznych, trądzikowych, z rozszerzonymi porami. Idealnie sprawdzi się dla skóry przesuszonej, skóry z przebarwieniami. Efektem zabiegu jest gładka promienna skóra.

Cena:

  • twarz (+ serum + maska + krem) - 160,00 PLN
  • twarz + szyja (+ serum + maska + krem) - 180,00 PLN
  • twarz + szyja + dekolt (+ serum + maska+ krem) - 200,00 PLN
Script logo